pondelok 23. januára 2012

Liečebná metóda rôznych zdravotných problémov detí - svetloliečba

Účinky liečby biolampou majú  silné protizápalové a stimulačné (podporné) účinky na imunitný systém, znižuje opuchy sliznice a stimuluje obnovu tkanív. Tu je niekoľko prípadov, ktoré sú liečiteľné svetloterapiou: 

  • Neustále modriny a rany na nohách a rukách detí
  • akne
  • kedykoľvek počas roka, obzvlášť v zimnom období, sa vyskytujú ochorenia, ktoré sťažujú život detí ako napr. choroby horných dýchacích ciest, vírusové ochorenia, zápal priedušiek, chrípka,  nachladnutie, zápal prínosových dutín, zápal mandlí, angína a pod.
Mnoho ľudí sa už presvedčilo, že dlhodobé užívanie lieky má neraz veľmi škodlivé účinky.

Naopak pravidelné a dlhodobé používanie biolampy môže podstatne znížiť spotrebu liekov, a teda aj ich nepriaznivé účinky na pacienta. V niektorých prípadoch dokonca možno lieky úplne vylúčiť zo života. Toto mimoriadne ocenia hlavne rodičia tých detí, ktoré sú veľmi precitlivelé a alergické na užívanie liekov.

Pochopiteľne v duchu zásady: „Ak dvaja robia to isté, nie je to vždy to isté“ sa nepodarí u každého odstrániť všetky zdravotné problémy. Avšak príklady mnohých ľudí, ktorým biolampa a svetloterapia pomohla ich choroby, bolesti, zdravotné komplikácie zmierniť, či dokonca úplne problém odstrániť, sú veľkou nádejou do budúcnosti.

Aj pre svetloliečbu, ako pre každú inú formy liečby, platí: „Trpezlivosť ruže prináša“.

A na záver povzbudenie pre tých, ktorí pochybujú o zmysle  začať robiť niečo, aby zmenili svoj život a zdravie k lepšiemu:

„Nehovor, že nemôžeš, keď nechceš, lebo prídu dni,
keď budeš chcieť, ale už nebudeš môcť ... “

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára